ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası

ASKİ çalışanları Kızılay'ın düzenlemiş olduğu kan bağışı kampanyasına destek verdi. Kurumda çalışan bir çok personel kurulan kan bağış merkezine gelerek kan bağışında bulundu.

ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası Ankara Haber
Bu içerik 432 kez okundu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü binasında kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kızılay tarafından düzenlenen bu kampanyaya ASKİ personeli ile birlikte katıldı. ASKİ'de çalışan personellerin tümü bu kampanyaya katılarak kan bağışında bulunarak büyük bir örnek oldu.

ASKİ Genel Müdürü bu konu hakkında bir açıklama yaptı. Necmettin Tahiroğlu yaptığı açıklamada; "Yaşamın kaynağı olan suyu, vatandaşlara 24 saat kesintisiz temin eden kurumumuzun personeli, insan yaşamının bir diğer kaynağı olan kan için de bağışta bulunarak, hastalara can verdi." dedi.

Tahiroğlu, kan vermenin acil durumlar dışında insanın sağlığı için de önemli olduğunu vurgulayan ve bu durumu hekimlerin de açıkladığını belirterek, Kan vermenin alışkanlık haline getirilmesi gerektiğini söyleyerek, örneği yaşanılan bu uygulamanın yaygınlaşarak devam etmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca ASKİ'de çalışan ve kan veren personellere de Teşekkür eden Tahiroğlu, Kızılaya Destek olduklarını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası