iOS Kendine Gelemiyor! Şimdi de 11.0.2 Güncellemesi Geldi!

Apple'ın iPad ve iOS cihazlarında kullanıma sunduğu iOS yazılımı ile ilgili yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Ardı arkası kesilmeyen sorunlar halen çözülemedi.

iOS Kendine Gelemiyor! Şimdi de 11.0.2 Güncellemesi Geldi!
iOS Kendine Gelemiyor! Şimdi de 11.0.2 Güncellemesi Geldi! Ankara Haber
Bu içerik 306 kez okundu.

Dünya teknoloji devi Apple, yeni işletim sistemi iOS 11’i yayınladığı günden beri başı ağrıyor. 12 Eylül’de firma yeni telefonları iPhone 8, 8 Plus ve iPhone X modellerini tanıtmıştı. Aynı tarihte iOS 11’i de tanıtan Apple, daha sonra 19 Eylül’de resmi olarak iOS 11’i kullanıma sunmuştu. Kısa bir süre sonra çeşitli eksiklikleri ve hataları tespit edilen iOS 11 ile ilgili olarak firma çalışmalar başlattı ve kısa bir süre sonra iOS 11.0.1 adlı güncellemeyi yayınladı. Yayınlanan bu güncelleme ile birlikte çözülmesi beklenen sorunların ise halen giderilmemiş olduğunu tespit eden Apple kullanıcıları bu defa firmaya şikayet yağdırdı. Elini müşteri memnuniyeti konusunda hızlı tutmaktan asla geri kalmayan Apple, yeni gün itibariyle iOS 11.0.2 versiyonunu kullanıcılarına ulaştırdı. An itibariyle inidirilebilir durumda olan iOS 11.0.2 ile sorunların kalıcı olarak giderilmesi bekleniyor.

NE GİBİ SORUNLAR GİDERİLDİ

Apple’ın yeni cihazları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus kullanıcılarının karşılaştıklarını beyan ettikleri, telefon görüşmesi sırasında meydana gelen cızırtı seslerinin giderilmesi için bir düzenleme içeren iOS 11.0.2 ek paketi, bazı fotoğrafların görünürlüğünü yitirmesinde etkili olan bi hatanın düzeltilmesi için de yama içeriyor. Bunun yanı sıra hız ve performans iyileştirmeleri barındıran güncelleme ile birlikte Mobil Veri’nin denetim ekranından açılmasında meydana gelen problemleri de gidereceği açıklandı. Apple’ın 12 Eylül’den bu yana ardı arkası kesilmeyen sorunlarının çözümü için büyük çaba sarf ettiği ve müşterilerine en hızlı şekilde destek sağlamaya çalıştığı açıkça görülebiliyor. Bazı iPhone’larda meydana gelen patlama olaylarının da gündeme düştüğü son günlerde Apple’ın başı yeni telefonları ile birlikte bir hayli ağrıdı. Bakalım iPhone X ve inanılmaz özellikleri bu olumsuz dönemin izlerini Apple’a sildirebilecek mi?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası