Sincan Belediyesi Ücretsiz İnternet Konusunda Çığır Açtı

Sincan Belediyesince geçtiğimiz yıl başlatılan ve bugüne kadar 200 bin kişinin faydalandığı ücretsiz internet hizmeti bir çok ile örnek olmaya devam ediyor.

Sincan Belediyesi Ücretsiz İnternet Konusunda Çığır Açtı
Sincan Belediyesi Ücretsiz İnternet Konusunda Çığır Açtı Ankara Haber
Bu içerik 331 kez okundu.

Belediye tarafından geçtiğmiiz yıl hizmete sokularak vatandaşa ücretsiz olarka internete bağlanma imkanı sunan "SINCAN_BEL" kulalnımı her geçen gün daha da artıyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana yaklaşın 200.000 kişinin faydalandığı bu hizmet sayesinde Sincanlılar ücretsiz internet fırsatına kavuştu.

Bu hizmet sayesinde Sincan'ın çeşitli bölgelerine yerleştirilen Modemler sayesinde Sincanlılar internete bağlanabiliyor. Telefon ve Tabletlerden kullanıcı adı ve şifre ile bağlanan vatandaşlar bu hizmetten oldukça memnun görünüyor. Geçtiğmiiz yıla oranla gittikçe uygulama ağını geliştiren Sincan Belediyesi, Sincan'ın örnek şehir olma yolunda iddialı adımlarla ilerlediğini belirtiyor. Söz konusu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar, ücretsiz internet alanlarının sunulduğu alan kapsamında olması gerekiyor. İlk kez internete bağlanan vatandaşların öncelikle kayıt olması gerekiyor. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra telefonlarına gelen doğrulama kadu ile birlikte kayıtlarını tamamlayabiliyor. Hizmetten faydalanmak için sadece bir kez üye olmak yeterli. Ardından başka bölgede de aynı kullanıcı adı ve şifre ile hizmete baplanılabiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; Sincanıun her gün daha da güzelleştiğini ve daha yeşil hale geldiğini belirterek, park ve toplanma alanlarında vatandaşı internet ile dünyaya bağlanmaları için gayret gösterdiklerini belirtti. Geçen zaman içerisinde vatandaşın yoğun bir ilgi gösterdiğiğini belirten Tuna, Sincanı geliştirmek için ellerinden geleni vatandaşların da desteğiyle yapacaklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası