Nevzat Ceylan Karapürçek Mahallesinde Dolmuşa Bindi

16 nisan referandum çalışmalarına devam eden AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan Ankara'nın Karapürçek mahallesinde çalışan bir dolmuşa binerek, vatandaşın nabzını yakından takip etti.

Nevzat Ceylan Karapürçek Mahallesinde Dolmuşa Bindi
Nevzat Ceylan Karapürçek Mahallesinde Dolmuşa Bindi Ankara Haber
Bu içerik 439 kez okundu.

Ankara'nın Karapürçek mahallesinde bir dolmuşa binen AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan yolculara sürpriz yaptı. Karşılarında milletvekilini gören yolcular şaşkınlık yaşarken, yolculuk boyunca milletvekili ile sohbet etti. Sayın vekil Ankara Bentderesine kadar dolmuşla yolculuk ederek vatandaşlarla sohbet etti.

En renkli seçim çalışmalarından birisine imza atan  AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, dolmuşta vatandaşlarla konuşurken 16 Nisan'da yapılacak olan referandum için vatandaşlardan "Evet" oyu için destek istedi. Dolmuştaki vatandaşlar büyük bir memnuniyetle vekili karşılarken desteklerini ifade etti. Açıklamalarda bulunan Ceylan, 16 Nisan'da yapılacka olan referandumun çok önemli olduğunu belirterek, Evet ile birlikte istikrarın artacağını açıkladı.

Yolculuk esnasında dolmuşa binen Suriyeli çiftle ilgilenen Ceylan, Türkiye'nin mazlumların yanında olduğunu vurguladı. Suriyeli çift ise kendilerini evlerindeki gibi hissettiklerini ve Türkiye'nin Suriyelilere göstermiş olduğu yakın ilgi sebebiyle mutlu olduklarını belirtti.

Dolmuş şoförlerini de dinleyen Ceylan, şoförlerin yakındığı ayakta yolcu cezası için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu arayarak sbah saatlerinde dolmuşlara ceza kesilmemesi için İçişleri Bakanından istekte bulundu. Bunun üzerine İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu da konuyla ilgileneğini belirttiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası