Mehmet Demirkol'un iddiasına Galatasaray Yönetiminden Yalanlama

Fenerbahçe Galatasaray derbisinin ardından değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol önemli bir iddiada bulundu. Demirkol'a göre Fatih Terim Galatasaray'ın başına gelecek.

Mehmet Demirkol'un iddiasına Galatasaray Yönetiminden Yalanlama
Mehmet Demirkol'un iddiasına Galatasaray Yönetiminden Yalanlama Ankara Haber
Bu içerik 292 kez okundu.

Ünlü spor yazarı Demirkol, Galatasaray'ın kötü durumda bulunduğunu ve ilerleyen zamanlarda şartlar olgunlaşınca Terim'in Galatasaray'ın başına getirileceğini iddia etti.

Galatasaray yönetiminin Terim'i istediğiin bu nedenle mevcut teknik direktörü görev başına getirdiğini iddia eden Demirkol, bu atamaların Fatih Terim'in gelmesi için yapıldığını iddia etti. Fatih Terim'in uygun şartların oluşması halinde galatasar'ın başına geçeceğini söyleyen Demirkol, eğer gelmezse bu uygun şartların olmadığındandır şeklinde konuştu.

Bu iddialar üzerine Galatasara yönetimi tekzip niteliğinde bir açıklama yayınladı. Açıklamda, Riekerink'in halen Galatasaray teknik direktörü olduğu, Fatih Terimin de Milli Takım Direktörü olduğu belirtilerek, ikisinin de göreve devam ettiklerini bu yüzden bunların konuşulmasının doğru olmadığı belirtildi.

Geçtiğimiz hafta oynanan derbide kötü bir oyun sergileyen Galatasaray Fenerbahçe karşısında hiç etkili olamamıştı. Son yıllarında en aciz maçına çıktığı söylenilen Galatasaray için teknik direktör değişikliğinin şart olduğu ve bu yönde taraftarların isteği olduğu belirtiliyor. Riekerink için sadece küçük maçların teknik direktörü olduğu yönünde yorumlar gelse de teknik patron şuan halen görevine devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası