Mogan Tekne Turu ile Yaşlılar Mutlu Bir Gün Geçirdi

Yaşlılara sosyal ve kültürel etkinliklerle kaynaştırma amacıyla Ankara Büyükşehir Belediyesince kurulan Yaşlılara Hizmet Merkezi çalışmalarına hızla devam ederken, bu hafta yaşlılar Gölbaşı'nda bulunan Mogan Gölünde kahvaltıda bir araya geldi.

Mogan Tekne Turu ile Yaşlılar Mutlu Bir Gün Geçirdi
Mogan Tekne Turu ile Yaşlılar Mutlu Bir Gün Geçirdi Ankara Haber
Bu içerik 360 kez okundu.

Ankara Mogan'da kahvaltı yapan Yaşlılara Hizmet Merkezi Üyeleri kahvaltının ardından Mogan gölünde tekne turuna katıldı. Ankara'da bulunan yaşlıların üye olabildiği bu merkez hizmetine devam ederken,  bu hafta da yaşlılar güzel bir gün geçirdi. 18-24 Mart yaşlılar haftası nedeniyle düzenlenen bir çok etkinlik sayesinde yaşlılar sosyal ve kültürel etkinliklere katıldı.

Bir çok gezi düzenlenen haftada yaşlılar güzel bir hafta geçirdi. Anıtkabir, konya gezisi gibi etkinliklere kazanan yaşlılar son olarak da Ankara Mogan'da düzenlenen etkinliğe katıldı.Kahvaltıda güzel lezzetleri tatma fırsatı yakalayan Yaşlılık Merkezi Üyeleri, etkinlikte anılarını anlatarak birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı yakalamış oldu. Mutlu saatler geçiren emekliler, bu mutluluklarını tekne turu ile taçlandırdı.

Etkinliğe katılan yaşlılık merkezi üyeleri, bu fırsatı sunan Büyükşehir Belediyesi ve ilgililere Teşekkürlerini iletti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası