Sincan'da Yol ve Kaldırım Çalışmalarına Hız Verildi

Daha modern sokak ve caddeler için Sincan Belediyesi asfalt çalışmalarına devam ediyor. Alınan bilgilere göre 10 ayda Sincan sokaklarında 53 bin 780 ton asfalt dökümü yapıldı.

Sincan'da Yol ve Kaldırım Çalışmalarına Hız Verildi
Sincan'da Yol ve Kaldırım Çalışmalarına Hız Verildi Ankara Haber
Bu içerik 300 kez okundu.

Sincan Belediyesi asfalt çalışmalarına hızla devam ediyor. Daha modern ve temiz sokaklar için çalışmalarını hiç durmadan sürdüren Belediye Çalışanları son 10 ayda 53.780 ton asfalt dökümü gerçekleştirdi.

Asfalt çalışmalarına Büyükşehir Belediyesinin de destekleri ile devam edilirken, kilit taşı ve bordür yenileme çalışmaları da devam ediyor. Yıpranmış ve kırılmış bordür ve kaldırım taşları çıkarılarak yerlerine yenileri yapılıyor. Bu sayede araç trafiğinin yanında yaya trafiğinde de büyük rahatlık sağlanmış oldu. Yoğun çalışmalar sayesinde 10 ayda bir çok cadde ve sokağın asfaltı yenilendi. Kilit parke taşı eskimiş olan 19 bin 474 metrekare alan yenilendi. Ayrıca, 25 bin 900 metre bordür de yenilenerek halkın kullanımına sunuldu.

Belediye Başkanı yaptığı açıklamada; Sincanlıların daha modern şartlarda yaşamını sürdürebilmeleri için Sincan sokak ve caddelerinde fiziksel çalışmalara hızla devam edilidğini söyleyerek, bütün bu çalışmaların planlı ve programlı şekilde devam ettiğini söyledi. Sincanlılara yakışır şekilde bordür ve kaldırım taşı ve kilit parke taşlarının da yenilendiğini söyleyen Tuna, çalışmalara vatandaşların talepleri doğrultusunda devam edildiğini belirterek, gece gündüz devam eden çalışmalar ile Sincan'ı modern bir yaşam yeri haline getireceklerini söyledi.

Sincan'da yaşayan mahalle sakinleri ise yapılan bu çalışmaların he ne kadar trafiği aksattığını söyleseler de yeni yapılan yolların Sican'a güzellik kattığını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası