Mamakta su kesintisi; Mamaklılar susuz mu kalacak

Ankara'nın Mamak ilçesinde yapılacak olan çalışmalar sebebiyle Mamak ilçesine 9 saat süreyle su verilemeyecek. Aski bu durumu resmi internet sitesinden duyururken, vatandaşların gerekli önlemlerini alması için uyarıldı.

Mamakta su kesintisi; Mamaklılar susuz mu kalacak
Mamakta su kesintisi; Mamaklılar susuz mu kalacak Ankara Haber
Bu içerik 281 kez okundu.

Aski her hafta olduğu gibi su kesintileri ile ilgili duyurları yayınlamaya devam ediyor. Ankara'nın Mamak ilçesinde 27 Mart 2017 tarihinden yapılacak olan çalışmalar nedeniyle su kesintisi uygulanacak. Su kesintisinin uygulanacağı saatler ise 08:00-17:00 olarak belirlendi. Belirtilen bu saatler arasında Mamaklıkarın çeşmelerinden su akmazken, ilçe sakinlerinin gerekli önlemleri alması önem arzediyor.

Şebeke'de yapılacak olan bağlantı işlemlerini kesintinin sebebi olarak gösteren ASKİ, söz konusu su kesintisinden etkilenecek olan Mahalleleri ise şu şekilde belirtti: "Durali Alıç Mahallesi, General Zeki Doğan Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Mutlu Mahallesi, Kutlu Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Fahri Korutürk Mahallesi, Zirvekent Mahallesi, Yakup Abdal Mahallesi, Boğaziçi Mahallesi."

Yapılan duyuruda ayrıca arızanın ve çalışmaların devam edeceği saatlerin çalışmaların seyrine göre değişiklik gösterebileceği konusunda da uyarıda bulunuldu. Ankara Haber bölge sakinlerini pazartesi günü yapılacak olan 9 saatlik su kesintilerine karşı gerekli önlemlerini almaları konusunda tavsiyelerde bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası