Büyükşehir'e Borcu Olanlar Dikkat!

Vergi affının son günlerine yaklaşırken Ankara Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklamada borcu olanların ellerini çabuk tutmaları konusunda uyardı.

Büyükşehir'e Borcu Olanlar Dikkat!
Büyükşehir'e Borcu Olanlar Dikkat! Ankara Haber
Bu içerik 228 kez okundu.

Vergi affı çıkalı aylar olsa da vatandaşlar son günü bekliyor. Vergi affı için gün 1 ay uzatılarak 25 Kasım'a uzatılmıştı. Artık bir uzamanın olmayacağı tahmin edilen vergi yapılandırma kanunundan faydalanmak isteyenler için Ankara Büyükşehir Belediyesi açıklama yaptı.

Vergi borcu olalar için söz konusu yapılandırmanın 25 Kasım'da sona ereceği hatırlatan Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyesine borcu olan kişilerin elini çabuk tutmaları konusunda uyarılarda bulundu. Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Dilek Bakır yaptığı açıklamada, çeşitli sebeplerle belediyee borcu olanların 25 Kasım'a kadar gerekenleri yapmalarını gerektiğini belirtti. Bakır, söz konusu kanundan faydalanmak isteyen vatandaşler için yaptığı açıklamada, bu fırsattan ve ödeme kolaylığından faydalanmak isteyenlerin Belediye'nin Mali Hizmetler Daire Başkanlığı Gelir Şube Müdürlüğü'ne dilekçeyle başvurarak bu kanundan faydalanma taleplerini iletmelerini gerektiğini ve bunun için de son günün 25 Kasım 2016 olduğunu hatırlattı.

Söz konusu kanun kapsamında Büyükşehir Belediyesine borcu olan vatandaşlar, asfalt vergisi, yangın sigortası vergisi ve otopark borçları gibi çeşitli borçlarını yeniden yapılandırabilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası