Fiat Yeni Arabası Egea'yı Tanıttı

Türkiye pazarında büyük bir satış rakamı bulunan Fiat yeni sedan arabası Egea’nın tanıtımını yaptı. İstanbul Autoshow 2015’de tanıtımı yapılan aracın geniş iç hacmi göz doldurdu. Fiat yeni sedan arabasıyla da Türkiye’de iyi satış rakamı yakalayacağına inanıyor.

Fiat Yeni Arabası Egea'yı Tanıttı
Fiat Yeni Arabası Egea'yı Tanıttı Ankara Haber
Bu içerik 244 kez okundu.

Türkiye pazarında büyük bir satış rakamı bulunan Fiat yeni sedan arabası Egea’nın tanıtımını yaptı. İstanbul Autoshow 2015’de tanıtımı yapılan

Fiat’ın merakla beklenen yeni modeli Fiat Egea’nın tanıtımı İstanbul Autoshow 2015’de yapıldı. Gerek içinin genişliği gerekse bagajı ile ilgi çeken Egea’nın tasarımı da oldukça beğenildi. Yeni aracıyla Türkiye pazarındaki konumu daha da güçlendirmeyi amaçlayan Fiat, Egea modelinin 4,5 metre uzunluğu, 178 santim genişliği,148 santim yüksekliği ve 264 santimlik aks mesafesi ile oldukça beğenildi.

5" renkli dokunmatik ekrana sahip Uconnect ™ multimedia sistemi; Bluetooth bağlantısı, müzik çalar, metin okuma ve ses tanıma özelliklerinin yanı sıra, iPod uyumlu AUX ve USB portları, ve direksiyondan kontrol imkanlarını da sunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası