Facebook Messenger Artık Çalışmayacak!

Facebook tarafından yapılan açıklamaya göre uzaktan mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger artık bazı telefon modellerinde çalışmayacak. Facebook bu telefon modellerinden desteklerini çekeceklerini duyurdu.

Facebook Messenger Artık Çalışmayacak!
Facebook Messenger Artık Çalışmayacak! Ankara Haber
Bu içerik 236 kez okundu.

Facebook, Windows tabanlı işletim sistemine sahip olan bazı telefon modellerinden desteğini çekiyor. Bu telefon modellerinde Facebook Messenger artık çalışmayacak. Günde milyonlarca kullanıcının kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger Windows Phone 8 ve 8.1 içeren telefonlarda artık çalışmayacak.

Bilindiği üzere Facebook tarafından geliştirilen anlık mesajlaşma uygulaması olan Messenger, Facebook tarafından kullanıcı hesabı olan kullanıcılar için anlık olarak mesajlaşabilmeleri için oluşturulmuştu. Uzun zamandır da hizmet veren bu uygulama geçen zaman içerisinde yüzlerce belki de binlerce güncelleme aldı. İzmir Escort Bir çok işletim sistemi ve telefon modelleri için versiyonlarına sahip olan uygulama, günümüze kadar bir çok marka telefon ve model için güncelliğini yitirmedi.

Fakat son günlerde Facebook yaptığı açıklamada artık desteğini çekeceği telefon modellerini açıkladı. Açıklamaya göre Windows 8 ve 8.1 model işletim sistemlerini ile çalışan telefonlarda artık Messenger çalışmayacak. Bir çok kullanıcı bunun neden olduğunu merak eteye başladı. Alınan bilgilere göre güvenlik sorunları nedeniyle Facebook bu uygulamalardan elini çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
Ankaralılar için ANEM Açıldı!
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası
ASKİ'de Kan Bağışı Kampanyası