Filinta 56.bölüm fragmanı yayınlandı mı ?

1 nisan cuma TRT1 web tv izle, Filinta 56.bölüm izle, Filinta son bölüm izle gibi gelişmeleri ve daha fazlasını TRT1 resmi sayfasında bulabilirsiniz. Filinta bu hafta yeni bölüm olan 56.bölüm ile ekranlarda sevenleri tarafından izlenecek. ..

Filinta 56.bölüm fragmanı yayınlandı mı ?

2 Haziran Salı TRT1 web tv izle, Filinta 56.bölüm izle, Filinta son bölüm izle gibi gelişmeleri ve daha fazlasını TRT1 resmi sayfasında bulabilirsiniz. Filinta bu hafta yeni bölüm olan 56.bölüm ile ekranlarda sevenleri tarafından izlenecek. ..

Onur Tuna’nın Filinta lakaplı Mustafa rolünü canlandırdığı TRT1’in sevilen dizisi Filinta bu hafta 56.bölüm ile ekranlarda olacak. Filinta her hafta olduğu gibi bu hafta da ekranları sallayacak bir bölümle karşınızda olacak. İşte 56.bölüm detayları ; 

Canına kast eden kadını kim olduğu konusunda oldukça ısrarcı olan Padişah şüpheye düşmüştür. Padişah tarafından hiç olmadığı kadar köşeye sıkıştırılan Esat Paşa işin peşine düşerse iş birliği yaptığı Boris ile yolları kesişecek işi bırakırsa da görevinden azledilecektir.

Filinta 24.bölüm canlı TRT1 izle – 25.bölüm fragmanı yayınlandı mı ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi