Murat Boz hastaneye kaldırıldı

O Ses Türkiye jurilerinden ünlü popçu apar topar hastaneye kaldırıldı. Ünlü popçu hakkında son gelişmeler ne? O Ses Juriliğinden ayrıldı mı? Murat Boz'un sağlık durumu nasıl hastalığı ne? Tüm detaylar haberin devamında.

Murat Boz hastaneye kaldırıldı

Murat Boz hastaneye kaldırıldı Murat Boz'un sağlık durumu ne? O Ses Türkiye jurilerinden ünlü popçu apar topar hastaneye kaldırıldı. Ünlü popçu hakkında son gelişmeler ne? O Ses Juriliğinden ayrıldı mı? Murat Boz'un sağlık durumu nasıl hastalığı ne? Tüm detaylar haberin devamında.

Magazin gündemine bomba gibi düşen gelişme geniş yer buldu. Hastaneye kaldırılan Murat Boz'un ilk ziyaretçisi Popçu arkadaşı Hadise oldu. Enfeksyon kapan Boz yüksek ateşle gece vakti hastaneye götürüldü. 2 gece hastanede tedavi gören Boz'un en büyük destekçisi yine yakın arkadaşı Hadise oldu.

Hadise yakın arkadaşına ziyarete giderken sanatçının en çok sevdiği meyve olan Yeşil Elma götürdü. Elmaların yanında sanatçının en sevdiği filmleride arkadaşına ulaştıran Hadise haklarında çıkan aşk dedikodularınıda böylece tekrar alevlendirmiş oldu. Ancak yakın çevresine Murat benim çok yakın dostum böyle bir günde tabiki yanında olacağım açıklamasını yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
beren su     2015-12-18 ayy bilmiyorum gerçek mi ama ALLAH ŞİFALARA VERSİN...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi