Tarkanın evleneceği kız ortaya çıktı

İşte Tarkanın sevgilisi evleneceği kız. Son bir haftadır sözlendi dedikodularından sonra herkes bu kız kim sorusunu soruyordu ve sonunda kim olduğuna ulaşıldı. İşte cezayirli, Mega Star'ın gönlünü çalan o güzel hakkında her şey. Genç kızın fotoğraflarına ulaşan İzzet Çapan yazdı.

Tarkanın evleneceği kız ortaya çıktı

Asia isimli esmer güzeli sanılanın aksine Mega starımızla çok uzun süredir tanışıyor. Yani aniden gördü yıldırım aşkı oldu hikayeleri tamamen uydurma. Sık sık Köln'den İstanbula gelen Asia Tarkan ile birlikte bir çok iş görüşmelerine beraber gitmiş. Adının Asia olduğuna ulaşan muhabirler Asia hakkında şu bilgilerede ulaştı.

Aslında Tarkan ve Asia tam 14 yıl önce Köln'de bir gece klubunde tanıştılar. 2008'den sonra başlayan ilişkilerinde bir ayrılık dönemi geçiren ikili 2013 yılında tekrar barışıp geçtiğimiz kış aylarını Köln'de beraber yaşayarak geçirmiş. Tarkan'ın müstakbel eş adayının 10 yıl önceki fotoğrafları ele geçirildi.

Tarkan yıllar önce onu böyle tarif etmişti Gönlümün güzeli O... Fransa'da tanıştık Avrupa'da yaşıyor Aşık mıyım bilmiyorum ama uzun zamandır hissetmediğim bir duygu. Benden iki yaş küçük kahverengi Ceylan gözleri var ingilizce birazcık ama daha çok Fransızca konuşuyoruz ama galiba en çok gözlerimiz konuşuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Elvankent'te Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Ağır Yaralandı
Ankara Elvankent'te Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Ağır Yaralandı
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı