Bedaş Batman elektrik arıza ve elektrik kesintisi olan yerler

Bedaş Batman elektrik arıza ve elektrik kesintisi olan yerler TEİAŞ. Batman'da 3 gün elektrik kesintisi. Alınan bilgilere göre Batman'da yapılacak olan arıza onarım çalışmaları nedeniyle Merkeze bağlı olan mahalle ve köylerde ara ara elektrik kesintileri yaşanacak.

Bedaş Batman elektrik arıza ve elektrik kesintisi olan yerler

TEİAŞ teknik elemanları tarafından yapılacak olan çalışmalar ve arıza onarım çalışmaları nedeniyle Batman'da 3 gün boyunca elektrik  kesintileri yaşanacak. Pazar gününden itibaren başlayacak olan elektrik kesintileri nedeniyle vatandaşlara bilgilendirme yapıldı. Kesintisinin 3 gün boyunca süreceği söyleniyor.

TEİAŞ Batman'da meydana gelecek olan elektrik kesintileri ile ilgili yaptığı açıklamada, 13-14- ve 15 Aralık 2015 tarihlerinde yaşanacak olan elektrik kesintilerinin 06:30 ve 17:00 saatleri arasında gerçekleşeceğini söyleyerek, Oğuz-Beşpınar Fideri ve Organize Sanayi Danalı çıkışı hatlarında enerji kesileceği açıklandı.

TEİŞ yaptığı açıklamada elektrik kesilecek olan yerleri ise şu şekilde açıkladı: Elektriği kesilecek bölgeler ise şöyle sıralandı: "Danalı Fideri (Danalı, Ayrancı, Yontukyazı, Deveboynu, Kırmataş, Yenipınar köyleri), Oğuz-Beşpınar hattı (Oğuz, Rıdvan, Kumçay, Beşpınar, Yazıhan, Kışlacık, Değirmen üstü gruba bağlı köy ve mezralar)"

Yapılacak olan elektrik kesintileri öncesinden vatandaşlar uyarılarak bir mağduruyet çıkmaması için yapılan bu erken uyarıyı haberimiz aracılığıyla bütün Batmanlılara iletiyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi