Davutoğlu kabineyi oluşturacak olan isimlerin üzeride çalışmaya devam ediyor

Davutoğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğanla görüşmesinin ardından son kabine listesinin tamamlanması bekleniyor.

Davutoğlu kabineyi oluşturacak olan isimlerin üzeride çalışmaya devam ediyor

Kabine kimlerden oluşacak Davutoğlu tarafından daha açıklanmadı fakat eli kulağında kısa bir süre sonra açıklanması bekleniyor. İsimler açıklandığından hangi illerden bakanalr çıkacak tek tek haberimizzde bulacaksınız. Yeni bakanlar kimler olacak? Hangi bakanlar eski bakanlığına devam edecek. Kısa bir süre sonra bu sorularınc evabının açıklanması bekleniyor.

Davutoğlu üzerinde çalıştığı listeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunacak. Davutoğlunun listesinde kimler var? Bilindiği üzere 3 dönem kuralı nedeniyle meclise giremeyen isimler erken seçimler nedeniyle artık milletvekili olarak seçilebildi. Yeni kabinede 3 dönemlik olarak tabir edilen isimlerin de kabinede yer alması bekleniyor. 

Davutoğlunun ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir türlü programlarından fırsat bularak biraraya gelememelerinden yeni oluşacak kabine üzerinde istişare yapamadıkları gelen bilgiler arasında. Alınan bilgilere göre bugün Davutoğlunun Cumhurbaşkanı külliyesine çıkarak yeni kabinede olacak isimler üzerinde istişare edeceği ve ardından da Davutoğlunun yeni, bakanların isimleri'ni açıklaması beklenmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi