Kanaltürk artık yayınlanmayacak

Akın İpek'in sahibi olduğu televizyon kanalı Kanaltürk bugün itibariyle Türksattan çıkarıldı. Bu geceden sonra Türksat üzerinden Kanal Türk izlemek isteyen izleyiciler kanal yok uyarısı ile karşılaştı.

Kanaltürk artık yayınlanmayacak

Daha önceki günlerde Akın İpeke ait olan Kanaltürk Digitürk, Tivibu, Teledünya ve Kablo TV gibi yayın platformlarından çıkarılmıştı. Şimdi ise Türksattan çıkarılan söz konusu kanal artık Türksat üzerinden izleyicilere ulaşmayacak. Kanala daha öcne Kayyum atanarak yönetim kayyumlar ile devam etmekteydi. Kanaltürk'e EKim ayında Türksattan çıkarılacağına dair tebligat gönderilmişti.

Kanal Türk izleyen kullanıcılar şimdi nasıl izlerim diye merak etmektedir. Her ne kadar Türksattan çıkarılsa da söz konusu kanal farklı uydular üzerinden yayına devam edecek gibi görünüyor. İnternet üzerinden alınan bilgilere göre söz konusu kanal Hotbird üzerinden yayına devam edecek.

Kanaltürk'ü hvot bir d üzerinden izlemeye devam etmek için aşağıda linkte verdiğimiz frekans bilgilerini uydu alıcılarının ayarlar bölümünden ayarlamanız gerekmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi