Beyaz Perde Etkisi

Tatil gününde film izlemek kadar keyifli bir eğlence yoktur. Zamanı yolda harcamak yerine evde bir film açarak evinizi sinemaya çevirerek zaman geçirmek tatili boşa harcamamak demek.

Beyaz Perde Etkisi

Tatil gününde film izlemek kadar keyifli bir eğlence yoktur. Zamanı yolda harcamak yerine evde bir film açarak evinizi sinemaya çevirerek zaman geçirmek tatili boşa harcamamak demek. Vizyona yeni giren en son filmleri kaçırmak istemeyenlerdenseniz o zaman sinemaya bilet almağa acele edin. Büyük ekranda porno izlemekmek filmin bir parçasına dönüşmek gibidir. O an tüm problemlerinizi kapı dışında bırakır ve başka âleme yolculuk edersiniz. Işıklar kapanınca artık sizler birer seyirci değil artık filmdeki olayları yakından izleyen biri haline dönüşüyorsunuz.

Günümüzde Sinema

Daha 10 sene önce belki de sinemaya ilgi bu kadar yoğun değildi. Evet yeşil çam filmleri döneminde de film etkisi izleyici üzerinde büyüktü. Fakat teknoloji gelişince artık her şey daha kolay elde edilebilinir hale gelir. Çoğu izleyici artık sinema yerine interneti tercih ediyor. Kolaylıkla film sitelerinden istediğiniz kategoride film seçmek mümkün.

Bazı gelişmiş ülkelerde günümüze kadar kalan videokaset kiralama yerleri var. Biraz nostaljik olabilir, ama tercih edenler vardır. İnternetten tıklayarak film izleme basit olsa da bazen kalite iyi olmadığından liseli sikiş filmin hakkını veremiyor. Oysa bazı filmler vardır, özel efektler o kadar profesyonel kullanılmıştır ki, onları kaçırmak filmi kaçırmak gibidir. Örneğin, 3d görüntülü filmler izleyicisini başka boyutta film dünyasına götürür. Film izlemekten keyif almak, zamanınızı iyi geçirmek istiyorsanız size kaliteden ödünç vermemeği tavsiye ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi