Esra Erol evlen benimle yeni sunucu sürprizi

Hamile olan Esra Erol ATV'de yayınlanan izdivaç programı sunuculuğuna bir süre ara verecek. Alınan bilgilere göre Esra Erol önümüzdeki hafta sonunda doğum iznine ayrılacak. Peki Esra Erol'un yerine programı sunan kişi ki olacak. Yapımcılar bunu da ayarladı. detaylar haberimizde.

Esra Erol evlen benimle yeni sunucu sürprizi

Esra Erol ikinci çocuk  sahibi olacak. Doğumuna az bir süre kala ATV'deki programa ara verecek olan Esra Erol'un yerine programı sunacak ünlü de belli oldu. Alınan bilgilere göre önümüzdeki aylarda doğum iznine giden Erol'un yerine programı Nilgün Belgün sunacak.

Esra Erol 8 aylık hamileliği boyunca programı sunmaya devam etti. Bu ay içerisinde doğum yaparak ikinci çocuğunu dünyaya getirecek olan Esra Erol hamileliğinin 8 ayını ATV ekranlarında geçirdi. Önümüzdeki günlerde bebeğini dünyaya getirecek olan ünlü sunucu bugün son kes izleyici karşısına çıktı.

ESRA EROL'UN YERİNE GELECEK İSİM

Esra Erol son programında izleyicilere kötü bir haber verdi. Doğum iznine ayrılacağını söyleyen sunucu programa ara vermek durumunda olduğunu söyledi. Yerine programı sunacak ismin ise büyük sürpriz olacağını söyleyen sunucu, 1 ay boyunca programı sunacak ismin Nilgün Belgün olacağını açıkladı. Bilindiği üzere Nilgin Belgün daha önce başka kadın programları ile izleyici karşısına çıkmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Elvankent'te Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Ağır Yaralandı
Ankara Elvankent'te Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Ağır Yaralandı
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı