Cuma gününe bu mesajlarla girin

Cuma günlerinde sevdiklerinize ve dostlarınıza gönderebileceğiniz mesaj türleri burada. Cumanız mübarek olsun. Sizlerden de dualarınızı bekleriz. Cuma gününde paylaşabileceğiniz cuma mesajları haberimizde. Her hafta buradan kopyalayacağınız mesajları istediğiniz yere gönderebilirsiniz.

Cuma gününe bu mesajlarla girin

En güzel cuma günleri sevdiklerinize atabileceğiniz cuma mesajlarını sizler için toparladık. Bir araya getirerek sizlere sunuyoruz. Sevdiğiniz ve beğendiğiniz bir cuma mesajını dostlarınıza gönderebilirsiniz. Yarın 30 Ekim 2015 cuma günüdür. Haftanın en değerli günü. Cuma günü bütün mümin erkekler cumaya giderler. Cuma vakti ezanı duyan ve üstüne cuma namazının farz olduğu kişi camiye gitmelidir. 

Cuma günü yapılabilecek çeşitli sünnetler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, gusül abdesti almak, Temiz elbiselerimizi giymek, güzel kokular sürünmek, dişlerimizi misvaklamak, Ezan okunmadan önce cumadan önce camide hazır bulunmak, Kehf suresini okumak, dualar etmek gibi sünnetleri cuma günlerinde uyuglayabiliriz. mübarek cuma gününde bolca dua etmeliyiz. Bugün yapacağımız ibadetler normal günlerdekine göre daha kıtmetli olmaktadır. Cuma mesajları 2015.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi