Son kurban beyaz yalan oldu

Reyting sonuçlarına göre son kurban dizi beyaz yalan oldu. Son bölümüyle 39. sırada kendine yer bulabilen dizi artık yayınlanmayacak, yayınlardan kaldırıldığı anlaşıldı.

Son kurban beyaz yalan oldu

İlk bölümü 23 Mart'ta yayınlanmıştı. Başrollerinde ise Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Aykaç, Ege Aydan rol almaktaydı son kurbab dizinin. Gelen reyting sonuçlarında alt sıralarda kalan ilgi çekici dizi reyting canavarına yenilerek yayından kaldırıldı. 

İlk yayınlandığında Pazertesi akşamları yayınlanıyordu. Daha sonra ise Cumartesi akşamına alındı. Yeni bölümüyle de reytinglerde aşağı sırada kalması sonucunda dizi Show TV'nin yayın akışından kaldırıldı. Dizi en son 6. bölümü ile yayınlanmıştı. Bu bölümde reyting sırasında 39. sırada kendine yer bulmuştu. Dizi reyting sıralarında istenileni veremeyince yayından kaldırılmak durumunda kaldı.

Dizinin yapımını NTC medya üstleniyordu. Yönetmenliğini ise Filiz Gülmez Pakman yapmaktaydı. Dizinin yayından kaldırılması sosyal medyada diziyi sevenler tarafından tepki ile karşılaşıldı. Sosyal medyadan dizinin kaldırılması konusunda eleştiriler yağdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi