Kısmetse Olur Serhan Çeliker kimdir

Kanal D'nin gündüz hafta içi yayınlanan ve ilk çıktığı günden beri büyük ilgi odağı olan yarışma programı Kısmetse Olur'un Serhan Çelik'eri kimdir ne iş yapar, Serhan Çeliker nerelidir? İşte detaylar.

Kısmetse Olur Serhan Çeliker kimdir

Programın ilk gününden itibaren en çok ilgi duyulan yarışmacılardan birisi Serhan Çeliker oldu. Daha önce de çeşitli televizyon programlarına katılan Serhan, maço tavırlarıyla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Kanal D'nin yeni sezon programı olan Kısmetse Olur'da 7 kız ve 7 erkek evlenmek için biraraya geliyor. Sehkan Çeliker'de yarışmacılardan biri. Aslında biz Serhan'ı daha önce de tanımıştık. Daha öcne Bu Tarz Benim Erkekler Kızlar programına katılan Serhan Çeliker, bu yarışmada finale kadar yükselmişti. Ününü o zamanlar artıran ünlü yarışmacının biyografisi aşağıdaki gibidir:

Adana doğumlu olan Serhan, dünyaya 1992 yaşında gelmiştir. Şuan  İstanbulda hayatına devam etmektedir. Gözler koyu kahverengidir. Boyu ise 188 cm olan ünlü yarışmacının kilosu 78 kg'dır. Peki Serhan daha önce ne işle uğraşmaktaydı? Yarışmaya katılmadan önce Tekstil sektöründe çalışmaktaydı. Müjdat Gezen Kültür Ve Sanat Merkezi Konservatuarı, Tiyatro bölümde 3. Sınıfta öğrenciliğine devam etmektedir. Daha önce de Show TV'de yayınlanmış olan bu tarz benim programında boy göstermişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı
Başkan Ak Bağlum Kültür Merkezi ve Spor ve Gençlik Merkezi'ni Ziyaret Etti
Başkan Ak Bağlum Kültür Merkezi ve Spor ve Gençlik Merkezi'ni Ziyaret Etti