Abdülhey Kurtlar Vadisi’ne Geri mi Dönüyor ?

Abdülhey diziye geri mi dönüyor, Abdülhey Kurtlar Vadisi’ne geri mi gelecek, Kenan Çoban KVP’ye geri mi gelecek gibi soruların cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz !

Abdülhey Kurtlar Vadisi’ne Geri mi Dönüyor ?

10 yıldan fazla bir süredir ekranların sevilen dizisi olmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu’nun dizinin başından beri oynayan oyuncusu Abdülhey karakteri diziye geri mi dönüyor ?

dizinin unutulmaz karakterlerinden birini canlandıran Kenan Çoban, Abdülhey karakteriyle geri mi dönüyor ? Abdülhey dizi de ölmüş fakat cenazesi gösterilmemişti. Şimdi yeni bir iddia ortaya atıldı. Abdülhey diziye geri mi dönüyor, Abdülhey Kurtlar Vadisi’ne geri mi gelecek, Kenan Çoban KVP’ye geri mi gelecek gibi soruların cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz ! 

 

Yıllardır her Perşembe günü liderliği elinden bırakmadan ekranlarda kalmayı başaran Kurtlar Vadisi’nin sevilen karakterlerinden Abdülhey bu sezon dizide ölmüştü. Dizide öldükten sonra aynı yapım şirketi tarafından başka bir diziye başlayan Kenan Çoban dizi tutmayında Vadiye geri dönme ihtimali üzerinde duruluyor. Kenan Çoban’ın Abdülhey karakteriyle tekrar diziye dönme ihtimali dizinin takipçilerini heyecanlandırdı.

Abdülhey Abdülhey diziye geri mi dönüyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi