Dağlıca'da 9-10 Şehit Mi Var?

Hakkari Dağlıca'daki temizlik operasyonları sırasında zırhlı askeri araçlara yönelik mayınlı saldırının ve patlamaların ardından çıkan çatışmalarda...

Dağlıca'da 9-10 Şehit Mi Var?

Hakkari Dağlıca'daki temizlik operasyonları sırasında zırhlı askeri araçlara yönelik mayınlı saldırının ve patlamaların ardından çıkan çatışmalarda çok sayıda şehit ve yaralı olduğu bilgisi verilirken, şehit sayısı ile ilgili kafaları karıştıran rakamlar sosyal medyada gündemin zirvesine oturdu. Dağlıca'daki şehit sayısı 9 mu 10 mu, önümüzdeki dakikalarda netleşecek...

Hakkari Dağlıca'da meydana gelen hain saldırı Türkiye'nin yüreğini Dağlıca'dan bir kez daha dağladı. Dağlıca Karakol'una daha önce de terör örgütü tarafından büyük saldırılar düzenlenmiş ve çok sayıda askerimiz şehit edilmişti. 
 
Bugünkü saldırı zırhlı araçların geçişi zırasında patlatılan mayınlar ve devamında çıkan çatışmalardan ibaret ve ilk bilgilere göre patlamaların ardından çıkan çatışmalarda çok sayıda şehit ve yaralı olduğu bilgisi var. 
 
Sosyal medyada şehit sayısı ile ilgili 9- 10 rakamları telafuz ediliyor ancak bu rakamlar resmi makamlarca doğrulanmıyor. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi