Bahçeli: Asgari Ücret 1400 TL Olacak

Seçim beyannamesini en sona bırakan Milliyetçi Hareket Partisi 3 Nisan’da Ankara’da seçim bildirgesini partililerin yoğun katılımıyla açıkladı.

Bahçeli: Asgari Ücret 1400 TL Olacak

Seçim beyannamesini en sona bırakan Milliyetçi Hareket Partisi 3 Nisan’da Ankara’da seçim bildirgesini partililerin yoğun katılımıyla açıkladı.Ekonomik vaatlerine ağırlık veren MHP’de dikkat çeken vaatlerden biri de asgari ücretin 1400 TL olacağını belirtmesiydi.

Ankara’daki Arena Spor Salonu’nda gerçekleşen seçim bildirgesi mitinginde Bahçeli binlerce partiliye hitap etti. AK Parti’nin 2023 vizyonlarını çaldığını iddia eden Devlet Bahçeli, ülkede birlik ve beraberliği pekiştirecek adımları atmayı kendilerine temel ilke benimsediklerini belirtti. Terör konusunda da açıklama yapan Bahçeli, terörün kökünü kazıyacaklarını açıkladı.

3 Mayıs Türkçülük Günü’ne denk gelen seçim bildirgesinin açıklanmasının sona kalmasının sebebini siyasi bir taktik olarak belirten Bahçeli, MHP’nin böyle uygun gördüğünü açıkladı. Bahçeli seçim beyannamelerinin yoğun ülke gündeminde arada kaybolmaması için de en sona sakladıklarını belirtti.

İstihdam, işsizlik, emekli maaşları ve taşeron işçilerin kadroya alınmaları konularını da seçim bildirgesine alan MHP, ekonomide rahatlatıcı bir politika izleyeceğinin mesajlarını verdi. Kadın girişimcilerin arttırılması için hibe politikası izleyeceğini ve aile birliğinin korunması için yeni yasalar çıkartacağını da bildirgesine ekleyen MHP, büyük coşku içinde mitingini sonlandırdı.

mhp mhp seçim beyannamesi devlet bahçeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı
Başkan Ak Bağlum Kültür Merkezi ve Spor ve Gençlik Merkezi'ni Ziyaret Etti
Başkan Ak Bağlum Kültür Merkezi ve Spor ve Gençlik Merkezi'ni Ziyaret Etti