Aşk Yeniden'in yayın hayatı sona erdi

Fox TV’nin beğeniyle izlenen dizisi Aşk Yeniden’in yeni bölümünde davetsiz bir misafir var. Aşk Yeniden bitti mi? final mi yapıyor? Aşk Yeniden ne zaman final yapacak bitti mi?

Aşk Yeniden'in yayın hayatı sona erdi

Fox TV’nin beğeniyle izlenen dizisi Aşk Yeniden’in yeni bölümünde davetsiz bir misafir var. 

Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci’nin başrollerini paylaştığı, aşk ve komedi dolu bir dizi olan Aşk Yeniden büyük bir hayran kitlesine sahip.

10. bölümüyle ekranlara gelen Aşk Yeniden bu akşam Fox TV’de ekranlara geliyor. Zeynep, Fatih ve İrem’i sarmaş dolaş gördüğünde Fatih’e olan güvenini kaybeder. Duyduğu şüphelerde haklı çıktığını zanneden Zeynep, Fatih ne kadar çabalasa da onu aldatmadığına bir türlü inanmaz. Fatih gerçekleri açıklamaktan başka çaresi kalmadığını düşünürken araya Şevket girer ve Zeynep’i ikna eder.

İşin içine bir de Selim’in  sünnet düğünü girince işler iyice karışmıştır. Fatih de Zeynep’in güvenini bir daha kaybetmemek için daha dikkatli olmaya çabalayacaktır. Zeynep de Meryem’in iş teklifini kabul ederek işe başlar. Sünnet düğününe çıkıp gelen davetsiz misafir bir an da zorla yapılan bütün düzeni ve güveni bozaktır. Bakalım Aşk Yeniden dizisinin 58. Bölümünde nelerle karşılacağız.

Buğra Gülsoy Özge Özpirinçci Aşk Yeniden Aşk Yeniden 10. bölüm Fox TV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Elvankent'te Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Ağır Yaralandı
Ankara Elvankent'te Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Ağır Yaralandı
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı
Sıhhıye Osmanlı Camisi Tarihi ve Estetik bir görün kazandı