Instagram çöktü!

Instagram büyük bir sorunla karşılaştı. İnstangram tüm dünyada çöktü ve erişim sorunu yaşandı.

Instagram çöktü!

Instagram büyük bir sorunla karşılaştı. İnstangram tüm dünyada çöktü ve erişim sorunu yaşandı. Kullanıcılarından bazıları sisteme giriş yapabilse de bazıları sorunun devam ettiğini söylüyor. Dünya genelindeki sorun ile ilgili Instagram Twitter hesabından mesaj yayımladı. Sorunun ne zaman giderileceği ise merak konusu oldu. İşte instagram giriş işlemleri ve tüm detaylar.

Instagram çökme sorunu yaşıyor. Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım platformlarından olan instagram tüm dünyada akşam saatlerinde çöktü. Çoğu instagram kullanıcısı giriş yapamazken bazı kullanıcılar ise rahatlıkla giriş yapabildi. Instagram'ın Twitter hesabından ise sorun ile ilgili mesaj paylaşıldı. Mesajda; Şu anda bazı kullanıcıların oturum açma ile ilgili sorunlarının olduğunu ve bunu düzeltmek için çalıştıklarını ifade eden açıklamalara yer verildi. Sorunun ne zaman düzeleceği belirsizliğini korurken yapılacak olan açıklamaları haberimizden takip edebilirsiniz. İşte Instagram giriş işlemleri ve detaylar.
 
Instagram hesaplarına hem Web'ten hem de Mobil cihazlardan giriş yapmaya çalışan kullanıcılar sorun ile karşılaşmıştı. Instagram hesaplarına giriş yapılabilmesi için çalışmalar sürerken hataların ne zaman düzeleceği merakla bekleniyor.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi