Gökçek'ten Twitter'da İdam Gelsin mi Anketi

Ankara'nın Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter anket uygulaması ile bir anket yaptı. Gökçek vatandaşlara "İdam Gelsin mi?" sorusunu yöneltti.

Gökçek'ten Twitter'da İdam Gelsin mi Anketi

15 Temmuz darbe girişiminin ardından vatandaşların en büyük isteiği olan idam cezası için Gökçek sessiz kalmadı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sosyal medya üzerinden "İdam Gelsin mi?" anketi düzenledi. Darbe girişiminin ardından meydanlarda yüksek sesle darbenin gelmesini talep eden vatandaşlar bu ankete de sessiz kalmadı.

Twitter üzerinden Anket aracılığı ile vatandaşlara 3 şık sunan Melih Gökçek'in düzenlediği anket sona erdi. Melih gökçek'in Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre ankete 24 bin 204 kişi katıldı. Bunun twitterde düzenlenen bir ankette rekor bir sayı olduğunu söyleyen Gökçek, sonuçlara göre yüzde 80 oranında vatandaşın idam talep ettiğini söylerken, idamı Avrupa birliği üyeliğine rağmen istediği altını çizdi.

Bu anket sonucuna göre halkın halen siyasilerden idam cezasının geleceğini talep ettiği görüldü. Siyasilerin bu talebe nasıl yanıt vereceği merakla bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Kadınlar, Kadınlara Şiddeti Protesto Etti
Ankara'da Açılış Bereketi
Ankara'da Açılış Bereketi